Medarbejdere
Faglighed og passion

Holdet på Mellerup Efterskole er en stærk kombination af fagligt funderede, passionerede og empatiske mennesker der brænder for, at du har det godt, lærer en masse og får fantatiske oplevelser og udfordringer.

Mellerup Efterskole

FORSTANDER

Anne Dahl Iversen

kontor@mellerupefterskole.dk

Mellerup Efterskole

VICEFORSTANDER

Thomas Olesen

thomas@mellerupefterskole.dk

Mellerup Efterskole

MUSIK / BEVÆGELSE / GADEORKESTER

Andreas Brinck

andbrinck@me.com

MUSIK / ENGELSK / GADEORKESTER / KOR

Anna Marie Pedersen

anmarip@gmail.com

Mellerup Efterskole

DANSK / MATEMATIK

Ella Jensen

ejmellerup@gmail.com

DANSK / HISTORIE / INNOVATION / MEDBORGERSKAB

Eva Funkil

evafunkil@hotmail.com

MUSIK / GADEORKESTER / DANSK

Jeppe Andreasen

japsweb@gmail.com

MUSIK / GADEORKESTER / VISUALS

Morten Roswall

mr@mellerupefterskole.dk

MUSIK / GADEORKESTER / IDRÆT

Nikolaj Schneider

nikolajschneider@yahoo.dk

DANS / BEVÆGELSE

Nikoline Gervang Heimburger

Nikolinegh@hotmail.com

FILM / PR

Malthe Vitus Sommerlund Moestrup

malthe@mellerupefterskole.dk

Skolesekretær

Anette Berrum

anette@mellerupefterskole.dk

Skolesekretær

Pia Rina Jensen

pia@mellerupefterskole.dk

Husfotograf

Tobias Elling

Køkkenleder

Lotte Randers

mellerupkokken@gmail.com

Køkkenassistent

Mette Larsen

Køkkenassistent

Lotte Crone

Teknisk Serviceleder

Torben Støvring

Teknisk Servicemedarbejder

Ole Gaarsmann Jensen

Skolemor

Tina Kaalund Siig